Kaip naudoti Cleanpik dantų siūlą su koteliu?

 
Priglauskite Cleanpik dantų siūlą tarp dviejų dantų ir švelniai spustelkite kotelį su pirštais. Jei dantys yra labai arti vienas kito ir siūlas nelenda, kotelį galite švelniai paspausti su viršutiniu ir apatiniu žandikauliu.
Nebandykite labai greitai sukąsti kotelį, nes galite pažeisti dantenas. Dantų siūlo įtempimas tarp remelio yra nedidelis, tam kad patekęs į tarpdančius nepažeistų dantenų. 
Patekus Cleanpik dantų siūlui į tarpdantį, švelniai prispauskite siūlą prie danties paviršiaus ir keletą kartų judėkite išilgai aukštyn žemyn nuo dantenų link išorės. Tokiu būdu švelniai ir efektyviai pašalinsite maisto likučius ir apnašas. Siūlą iš tarpdančio ištraukite taip pat švelniai kaip ir įkišote. Sunkiausiai prieinamus tarpdančius visada valykite paskutinius.

 

Dantų siūlas svarbesnis už dantų šepetuką!

Gydytojai odontologai ir burnos higienistai visiškai sutinka su tuo, norint išvengti įvairių dantų ligų, tarpdančių valymas yra svarbi kasdieninė dantų priežiūros dalis.
Naujausi tyrimai parodė, kad naudoti dantų siūlą yra svarbiau, nei valyti dantis šepetėliu. Maždaug po pusvalandžio pavalgius, seilės neutralizuoja bakterijas esančias ant dantų paviršiaus. Šis poveikis suteikia savaiminį dantų paviršiaus valymo efektą, o tarpdančiai vis tiek lieka labiausiai ėduonies pažeidžiama vieta.
Tarpdančius rekomenduojama valyti nors vieną kartą per dieną, bet tai galima daryti ir kiekvieną kartą po maisto. Pats geriausias laikas valyti tarpdančius yra prieš valant dantis šepetėliu, nes į švarius tarpdančius lengviau patenka dantų pastos fluoras.
 
Cleanpik © 2024