Seminaras.jpgSeminaras2.jpg


2011.03.18 Utenos kolegija


Sveikatos priežiūros ir socialinės rūpybos fakulteto I kurso studentai, būsimieji burnos higienistai, paskaitos „Burnos sveikata“ įžangoje buvo supažindinti su „Cleanpik“ produkcija.
Pristatyto metu buvo kiekvienam išdalinti produktų pavyzdžiai, bei bukletai su informacine medžiaga.
Buvo ne tik paaiškinta, bet ir pateikta video medžiaga, kaip taisyklingai naudotis „Cleanpik“ produktais.

Iki malonaus susitikimo!
Cleanpik kolektyvas.
 

krakdent1.jpg

krakdent3.jpgkrakdent5.jpg


2011 metais, kovo 3-5 dienomis, tur
ėjome galimybę aplankyti gražų Krokuvos miestą, Lenkijoje.

Sudalyvavome 19-oje Stomatologinėje Parodoje Krakdent 2011. Šimtai lankytojų bandė Cleanpik produktus čia pat prie stendo. Gavome daug teigiamų atsiliepimų, bei užmezgėme kontaktus su kitomis firmomis. Cleanpik taip pat turėjo puikią galimybę pasirūpinti sveikomis vaikų šypsenomis. Sudalyvavome akcijoje Dentopagalba, kurios metu perdavėme dovanas vaikų namams.
Krakdent - tai buvo gera galimybė artimiau susipažinti su Lenkijos odontologais. Dėkojame Visiems tiems, kurie prisidėjo prie to, kad paroda būtų sėkminga.
Iki greito pasimatymo,
Cleanpik kolektyvas

 

Paroda3_Kaune_2010.11.12_13_028.jpgTrečioji Quintessence kasmetinė tarptautinė konferencija
 
2010 m. lapkričio 11 - 13 d., Kauno Valstybinėje Filharmonijoje vyko trečioji kasmetinė tarptautinė konferencija. Tema: "Iššūkiai ir pasiekimai restauracinėje ir funkcinėje odontologijoje". Parodos metu pristatėme visiškai naujus Cleanpik produktus su kevlaro dantų siūlu ir tarpdančio šepetėliu. Nauji produktai buvo labai šiltai priimti odontologu ir burnos priežiūros specialistų.

Iki malonaus susitikimo!
Cleanpik kolektyvas.


2010 04 22d. vyko akcija "Tinkama burnos priežiūra-gera sveikata"
Tinkama_burnos_prieziura_gera_sveikata.jpg
Šiemet, kaip ir kasmet balandžio 7-ąją, visas pasaulis pažymėjo Pasaulinę sveikatos dieną. Ta proga Utenos kolegijos Odontologinės priežiūros studentų būrelis balandžio 22 d. Utenos kolegijos Odontologinės priežiūros specialistų rengimo centre surengė akciją, kurios devizas - “Tinkama burnos priežiūra-gera sveikata”.

Akcijos rengimą parėmė Cleanpik burnos priežiūros priemonės.

 

Šiuolaikinės konservatyviosios odontologijos misija ir jos tikslai
Odontologu_seminaras_2010
Teorinis seminaras Kaune: 2010m kovo 05d.
Vadovaudamasis principu “Saugoti dantį, restauruoti tik tada, kai tai įmanoma ir būtina, naudojant tinkamas medžiagas ir metodikas“, daktaras Walter Devoto pasidalino savo ilgalaike klinikine darbo patirtimi.
Šio seminaro metu buvome parengę savo produkcijos stendą, dalinome informacinę medžiagą.
Iki malonaus susitikimo!
Cleanpik kolektyvas.


Antrasis kasmetinis Quintessence renginys
CLEANPIK - KONFERENCIJOJE GLOBALINIAI PASIEKIMAI ESTETINĖJE ODONTOLOGIJOJE
Šiais metais 2009 12 03-05 dalyvavome antrame kasmetiniame Quintessence renginyje “GLOBALINIAI PASIEKIMAI ESTETINĖJE ODONTOLOGIJOJE” kuris vyko Kaune. Parodos metu pristatėme keletą naujų produktų, kurie buvo gana šiltai priimti, tai dantų krapštukas su šereliais "du viename" ir vibruojantis elektrinis dantų šepetėlis. Sulaukėme teigiamų odontologų ir burnos higienistų atsiliepimų. Taip pat parodos metu suradome daug naujų pažinčių, bei įgijome naujos patirties.
Iki malonaus susitikimo!
Cleanpik kolektyvas.
Baltmedika 2009
CLEANPIK - BALTMEDICA PARODOJE 2009
Šiais metais dalyvavome Litexpo organizuotoje parodoje BALTMEDICA 2009, medicinos ir laboratorijų įranga, farmacija, odontologija ir optika. Ši paroda vyksta tik vieną karta per du metus. Parodos metu sulaukėme apie 100 teigiamu atsiliepimų, rekomendacijų iš gydytojų odontologų iš visos Lietuvos. Kai kuriuos iš jų galite rasti mūsų puslapyje. Spausti čia...

Iki malonaus susitikimo!
Cleanpik kolektyvas. 
Cleanpik © 2024