Kodėl reikalingas kasdienis dantų valymas siūlu?
Yra kelios priežastys, kodėl reikia valyti dantis siūlu:
Pirma, nevalomos dantų apnašos gali skleisti nemalonų kvapą.
Antra, tai apsaugo nuo akmenų formavimosi ir neleidžia vystytis kariesui, nes pašalinami mikroorganizmai ir esantys maisto likučiai. Todėl prieš valydamiesi dantis šepetėliu ir po kiekvieno valgymo, pirmiausia specialiu siūlu išvalykite tarpdančius.


Kam rekomenduojamas dantų siūlas?
Dantų siūlas yra rekomenduojamas visiems, ypatingai tiems žmonėms, kurie turi didelę dantų karieso riziką, kurių dantų emalis yra pažeistas, ar tiems asmenims, kurių tarpdančiai itin siauri.

Kaip teisingai naudoti Cleanpik™ dantų siūlą su koteliu?
Teisingas dantų siūlo naudojimas yra ypač svarbus, kad išvengti dantenų sužeidimo. Priglauskite Cleanpik™ dantų siūlą tarp dviejų dantų ir švelniai spustelkite kotelį su pirštais. Jei siūlas nelenda, kotelį galite labai švelniai sukąsti. Dantų siūlo įtempimas tarp rėmelio yra nedidelis, tam kad patekęs į tarpdančius nepažeistų dantenų. Kadangi plonas dantų siūlas yra šiek tiek slidus, tai palengvina jo patekimą į sunkiai praeinamus tarpdančius.
Patekus Cleanpik™ dantų siūlui į tarpdantį, keletą kartų judėkite išilgai aukštyn žemyn nuo dantenų link išorės. Tokiu būdu švelniai ir efektyviai pašalinsite maisto likučius ir apnašas. Siūlą iš tarpdančio ištraukite taip pat švelniai kaip ir įkišote. Sunkiausiai prieinamus tarpdančius visada valykite paskutinius.

Ar vaikai gali naudoti Cleanpik™ dantų siūlą su krapštuku?
Vaikams, su tėvų priežiūra, šį įgūdį tikslinga formuoti jau nuo 5 ar 3 metų, kai susiformuoja tarpdančių kontaktai, tik tai turi daryti patys tėveliai. Tai leis jiems suprasti, kad dantų priežiūra nėra vien tik dantų valymas dantų šepetėliu.

Kodėl Cleanpik™ geriau už paprastą dantų siūlą?
Paprastas dantų siūlas yra sudėtingas naudojime, su juo sunku tinkamai išsivalyti galinius dantų tarpdančius, slysta tarp pirštų. Cleanpik™ – patogus ir efektyvus sprendimas gerai burnos higienai palaikyti, kai trūksta laiko išsivalyti dantis. Šis unikalus gaminys tarpusavyje jungia dvi dantų valymo priemonės – dantų siūlą ir dantų krapštuką. Patogioje naudojimui rankenėlėje tvirtai užfiksuotas siūlas atsparus plyšiams, leidžia lengvai išvalyti sunkiai prieinamas vietas burnoje. Idealiai tinka žmonėms nešiojantiems breketus (dantų kabės), plokšteles, tinka dantų tilteliams valyti.

Ar galima pasinaudoti Cleanpik™ siūlu antrą kartą?
Cleanpik™ dantų siūlas su koteliu nėra vienkartinio naudojimo produktas. Panaudojus jį nuplaukite tekančiu karštu vandeniu ir galėsite juo naudotis tol, kol nenutrūks siūlas.

Kodėl verta turėti Cleanpik™ siūlą su koteliu?
Tai yra ne tik patogus, praktiškas, gaivaus mėtų skonio siūlas dantims. Kitame kotelio gale rasite ploną ir minkštą dantų krapštuką, kuris lengvai prisitaiko prie dantų formos ir efektyviai išvalo maisto likučius ir apnašas iš tarpdančių. Turėdami Cleanpik™ gaminį su savimi, visada pasirūpinsite kokybiška, nepriekaištinga kasdienę dantų priežiūrą.

Ką daryti, jei siūlas įstringa tarp dantų?
Nereikia dėl to labai pergyventi, nes jeigu jau siūlas pateko į tarpdantį, tai turėtų iš ten ir išlysti. Atsargiai keletą kartų darykite judesį pirmyn-atgal ir iš lėto traukite siūlą aukštyn iš tarpdančio. Kadangi turėjote sunkumų ištraukdami siūlą, reikėtų pagalvoti apie tai, jog tas galėjo atsitikti ne vien dėl įstrigusio maisto, bet ir dėl rimtesnių problemų (dantų akmenys, per didelė plomba, kariesas).

 
Cleanpik © 2024